modelo : VDE-22004K-3
VDE-22004K-3
3PCS VDE PLIERS KIT
CONTENTS
1 PC
180mm COMBINATION PLIERS
1 PC
160mm DIAGONAL CUTTING PLIERS
200mm LONG NOSE PLIERS
SAFETY CASE
Productos Relacionados
26 PCS VDE Tools Set
26 PCS VDE Tools Set
VDE Tamper Star Screwdriver
VDE Tamper Star Screwdriver
9PCS 1000V Insulated 3/8"Dr.Reversible Ratchet Set
3/8" 1000V Insulated Hex Bit Socket